Poznaj referencje naszych zadowolonych kursantów!

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.
Zobacz, co o naszych kursach mówią ich uczestnicy:
Znakomita forma przekazywania wiedzy, dostęp do materiałów i zawartych w nich treści. Dodatkowym atutem jest możliwość wielokrotnego analizowania zawartości. Wiedza przekazana jest w sposób łatwy i przystępny. Jednocześnie poprzez wskazanie fachowej literatury i artykułów można ją szczegółowo pogłębić.
Dużym atutem jest profesjonalna, przejrzysta platforma szkoleniowa.
Właśnie na coś takiego czekałem. Codziennie współpracuję z tym klientem, a wiedza jaką uzyskałem po zakończeniu szkolenia pozwoliła na dokładne zrozumienie wszystkich aspektów dotyczących fazy uruchomieniowej oraz bieżącej produkcji.
Jeśli współpracujesz ze Stellantis-FCA, to jest to "must have"!
Po realizacji szkolenia stwierdzam, że trener jest bardzo doświadczonym praktykiem. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że oprócz interpretacji poszczególnych CSR'ów dzieli się on wiedzą, jak w praktyczny sposób je realizować, dzięki temu, że wcześniej pracował jako przedstawiciel tego klienta. Fanie, że po zakończeniu szkolenia są organizowane cykliczne sesje "na żywo" z trenerem.
Kurs IATF podzielony jest na praktyczne moduły. Zawsze można wrócić do modułu z którego akurat coś potrzebujemy - przyjemnie się słucha Agatę. 
 ożliwość robienia notatek na platformie bez otwierania dodatkowych narzędzi, notatników itd. 
Ogólnie bardzo ciekawe, merytoryczne i przydatne szkolenie
Super!
Bardzo ciekawa platforma szkoleniowa, której na pewno brakowało na polskim rynku szkoleń. Sposób przedstawiania poszczególnych wymagań standardu IATF 16949 jest bardzo przejrzysty i łatwy do zrozumienia nawet dla początkującej osoby, która chce poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Podział na moduły ułatwia poruszanie się po całym cyklu szkoleń. Kompetencje trenera bez zastrzeżeń. Polecam.
Intuicyjna w obsłudze platforma. W kursie w przystępny sposób wyjaśnione zostają wymagania standardu IATF 16949. Długoterminowy dostęp i funkcja wykonywania notatek w trakcie odsłuchiwania, pozwalają wrócić do interesujących nas zagadnień zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Świetne narzędzie do sprawdzania mojego systemu jakości pod kątem spełnienia wymagań. Polecam serdecznie kurs!
Polecam i zachęcam. Tematyka szkolenia jest wyjaśniona szczegółowo i dogłębnie. Trener jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem teoretycznym i praktycznym zdobywanym w firmach z branży motoryzacyjnej. Zagadnienia podzielone na moduły ułatwiają przyswajanie wiedzy i znacznie przyspieszają kwestię odszukania interesujących elementów.
Bardzo dużym plusem Dariusza jest praktyczne podejście do omawianego zagadnienia LPA – Audyty Warstwowe. Szkolenie jest nasycone praktyką a nie teorią. Jest ciekawie prowadzone, przedstawione są rzeczywiste przykłady, co pozwala na prawdziwe zrozumienie poruszanych zagadnień. Po prostu praktyczna, nowa wiedza dająca realne korzyści w pracy!
Szkolenie 8D Problem Solving trzeba pochwalić za formę i zakres uznając je jako jedne z ciekawszych dotyczących analizy problemów. Ze względu na dużą ilość przykładów, tematycznych filmików, jest dostosowane do osób z większą i mniejszą wiedzą dotyczącą metodologii 8D. Polecam jako cześć rozwoju pracowników, nie tylko z obszaru jakości.
Kurs LPA został przygotowany bardzo profesjonalnie i rozszerzył znacznie moją perspektywę w zakresie tego narzędzia.

Forma online przerosła moje oczekiwania, ponieważ elastyczność i kompleksowość tego rozwiązania pozwalała mi korzystać z kursu w wybranym przez mnie tempie i to bez straty dla skuteczności tego szkolenia.


Kurs LPA, w którym miałam okazję uczestniczyć, spełnia w pełni zakres zagadnień związanych z tą tematyką. Program jest bardzo wszechstronny i kompleksowy. To, co go wyróżnia to, to jego oryginalne i fachowe podejście do tematu. Kurs może być przydatny zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tematyką audytów warstwowych, jak i dla osób posiadających już pewne doświadczenie. Spełnia wyczerpująco zakres zagadnień. Zdecydowanie polecam je wszystkim, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie.
Kurs pozwala szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami IATF 16949. Ponad 70 rozbudowanych lekcji, tłumaczenia wyjaśnienia oraz przykłady.

Przystępna forma kursu - filmy video, możliwość wykonywania notatek zatrzymywania i wracania do poprzednich modułów. Polecam.

Kurs "8D problem solving" nie był moim pierwszym kursem z tej metody rozwiązywania problemów. Skorzystałem z oferty, żeby rozbudować swoją wiedzę i wypróbować nową na rynku platformę szkoleniową dla jakościowców. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z decyzji. Szkolenie przeprowadza uczestnika od podstaw do zaawansowanych zagadnień związanych z 8D.

Pomimo, że metoda G8D jest mi znana, to absolutnie nie nudziłem się przechodząc przez kolejne lekcje. Wynika to z faktu, że szkolenie jest bardzo mocno osadzone w praktyce, a Dariusz wykorzystuje przykłady z zawodowego życia do opisu poszczególnych kroków metody 8D. Dla mnie osobiście największą zaletą było mocne osadzenie kursu w realiach branży automotive, w której na co dzień pracuję. W lekcjach pojawia się dużo akronimów i określeń typowych dla motoryzacji, wraz z wyjaśnieniem. Również przykłady, jak wypełniać raport 8D są wzięte ze specyfiki tej branży - uczestnik oprócz wiedzy o samej metodzie poznaje w ramach kursu realia działania w tej gałęzi przemysłu. 
Do kursu Dariusz załączył przydatne pliki w excelu, które można wykorzystać w swojej pracy. Formatka raportu 8D jest bardzo przemyślana i starannie sporządzona, toteż może służyć w codziennej pracy. O ile często w świecie automotive raport 8D wypełnia się ostatecznie w portalu klienta, o tyle plik może służyć jako doskonały notatnik dla spotkań zespołu rozwiązującego problem, pozwalający monitorować postępy i zapisywać prowadzone działania. Równie udana jest check lista audytu zamykającego audyt 8D i może znakomicie pomagać w skutecznym zamykaniu praktycznie każdych większych działań doskonalących. 
Na pochwałę zasługuje interfejs kursu na stronie internetowej. Pod każdą lekcją jest okienko, w którym uczestnik może sporządzać na bieżąco notatki, a na koniec wyeksportować je zbiorczo na swój komputer / tablet. Jest też możliwość zamieszczania komentarzy pod lekcją i pozwala na kontakt z prowadzącym. 
Polecam szkolenie każdemu, kto chce poznać metodę 8D, a w szczególności osobom, które pracują lub chcą pracować w branży automotive. Kurs może być przydatny nie tylko dla jakościowców, ale również wszystkich, którzy w praktyce zawodowej zajmują się rozwiązywaniem problemów.
Miałem przyjemność wziąć udział w szkoleniu IATF 16949 – Wymagania branży motoryzacyjnej wraz z elementami normy ISO 9001:2015. Szkolenie IATF 16949 prowadzone przez dr Inż. Agatę Lewkowską ma nie tylko na celu przybliżyć nam treść standardu IATF 16949, aby zrozumieć jakie wymagania stawia przed nami branża automotive.
Kurs wykracza poza sam standard wyjaśniając, jakie są wszystkie źródła wymagań w tej branży! Szkolenie jest przygotowane bardzo profesjonalnie a treść jest przedstawiona merytorycznie i w bardzo przystępny dla słuchacza sposób. Pani Agata ma dużą wiedzę na temat SZJ i samej normy IATF, co pozwala przekazać wiedzę w sposób swobodny i przyjemny dla uczestnika szkolenia. Dużym plusem jest przygotowanie szkolenia w formie krótkich lekcji spiętych modułami, które odpowiadają każdemu punktowi standardu IATF 16949. Jest to duży atut tego szkolenia. Lekcje trwają od kilku do kilkunastu minut i pozwalają w sposób efektywny przerobić materiał, bez konieczności spędzenia kilku godzin przed monitorem w jednej sesji. Jest również możliwość dołączenia do grupy w mediach społecznościowych.
Jestem bardzo zadowolony, że mogłem wziąć udział w szkoleniu i gorąco wszystkim polecam.

Zakupiłem i polecam. Dużo ciekawostek i szczegółów opartych na doświadczeniu. Kurs będzie interesujący nawet dla tych co już mogą powiedzieć, że znają metodologię 8D.
LPA - Audyty Warstwowe
Szkolenie bardzo wartościowe, zawiera dużo praktycznych przykładów i lessons learnt. Pokazuje jak skutecznie wykorzystywać audyty warstwowe, jako narzędzie doskonalące w organizacji. Na pewno nie ostatnie szkolenie z Automotive Quality Online.
8D Problem Solving

Kurs przeprowadzony w profesjonalny sposób skupiając się na tematyce i metodologii. Wieloletnie doświadczenie trenera poparte było dużą ilością praktycznych przykładów.
Świetnie przygotowane szkolenie pod względem merytorycznym, które jest alternatywą dla szkoleń stacjonarnych.
Co istotne, to fakt, że nie ogranicza się ono tylko do interpretacji CSR'ów, ale także do pozostałych aspektów współpracy z tym klientem z modułu bonusowego.