Poznaj referencje naszych zadowolonych kursantów!

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.
Zobacz, co o naszych kursach mówią ich uczestnicy:
Znakomita forma przekazywania wiedzy, dostęp do materiałów i zawartych w nich treści. Dodatkowym atutem jest możliwość wielokrotnego analizowania zawartości. Wiedza przekazana jest w sposób łatwy i przystępny. Jednocześnie poprzez wskazanie fachowej literatury i artykułów można ją szczegółowo pogłębić.
Dużym atutem jest profesjonalna, przejrzysta platforma szkoleniowa.
Właśnie na coś takiego czekałem. Codziennie współpracuję z tym klientem, a wiedza jaką uzyskałem po zakończeniu szkolenia pozwoliła na dokładne zrozumienie wszystkich aspektów dotyczących fazy uruchomieniowej oraz bieżącej produkcji.
Jeśli współpracujesz ze Stellantis-FCA, to jest to "must have"!
Po realizacji szkolenia stwierdzam, że trener jest bardzo doświadczonym praktykiem. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że oprócz interpretacji poszczególnych CSR'ów dzieli się on wiedzą, jak w praktyczny sposób je realizować, dzięki temu, że wcześniej pracował jako przedstawiciel tego klienta. Fanie, że po zakończeniu szkolenia są organizowane cykliczne sesje "na żywo" z trenerem.
Kurs IATF podzielony jest na praktyczne moduły. Zawsze można wrócić do modułu z którego akurat coś potrzebujemy - przyjemnie się słucha Agatę. 
 ożliwość robienia notatek na platformie bez otwierania dodatkowych narzędzi, notatników itd. 
Ogólnie bardzo ciekawe, merytoryczne i przydatne szkolenie
Super!
Bardzo ciekawa platforma szkoleniowa, której na pewno brakowało na polskim rynku szkoleń. Sposób przedstawiania poszczególnych wymagań standardu IATF 16949 jest bardzo przejrzysty i łatwy do zrozumienia nawet dla początkującej osoby, która chce poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Podział na moduły ułatwia poruszanie się po całym cyklu szkoleń. Kompetencje trenera bez zastrzeżeń. Polecam.
Intuicyjna w obsłudze platforma. W kursie w przystępny sposób wyjaśnione zostają wymagania standardu IATF 16949. Długoterminowy dostęp i funkcja wykonywania notatek w trakcie odsłuchiwania, pozwalają wrócić do interesujących nas zagadnień zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Świetne narzędzie do sprawdzania mojego systemu jakości pod kątem spełnienia wymagań. Polecam serdecznie kurs!
Polecam i zachęcam. Tematyka szkolenia jest wyjaśniona szczegółowo i dogłębnie. Trener jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem teoretycznym i praktycznym zdobywanym w firmach z branży motoryzacyjnej. Zagadnienia podzielone na moduły ułatwiają przyswajanie wiedzy i znacznie przyspieszają kwestię odszukania interesujących elementów.

Zakupiłem i polecam. Dużo ciekawostek i szczegółów opartych na doświadczeniu. Kurs będzie interesujący nawet dla tych co już mogą powiedzieć, że znają metodologię 8D.
8D Problem Solving

Szkolenie przedstawia dużo fajnych i przydatnych informacji. Dwuosiowa Ishikawa bardzo się przydaje.
Świetnie przygotowane szkolenie pod względem merytorycznym, które jest alternatywą dla szkoleń stacjonarnych.
Co istotne, to fakt, że nie ogranicza się ono tylko do interpretacji CSR'ów, ale także do pozostałych aspektów współpracy z tym klientem z modułu bonusowego.
8D Problem Solving

Kurs przeprowadzony w profesjonalny sposób skupiając się na tematyce i metodologii. Wieloletnie doświadczenie trenera poparte było dużą ilością praktycznych przykładów.