Szkolenia

Nasze szkolenia możesz przeprowadzać w dogodnym dla siebie czasie oraz tempie. Dodatkowo dajemy gwarancję satysfakcji.
Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na zwrot pieniędzy.

Oprócz materiałów video otrzymasz dostęp do wielu dokumentów, które usprawnią twoją pracę i pozwolą na jej efektywniejsze wykonywanie.

Jednak to nie wszystko, ponieważ po zakończeniu szkolenia otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie razem z innymi specjalistami będziecie mogli wymieniać się wiedzą i informacjami.

Dodatkowo dla absolwentów przewidziane są sesje na żywo „Pytania i Odpowiedzi”, dzięki czemu wiesz, że po zakończeniu szkolenia nie pozostaniesz sam, bez możliwości konsultacji.

Zarządzanie Zwrotami Gwarancyjnymi szkolenie

Zarządzanie zwrotami gwarancyjnymi

55 lekcji omawiających wszystkie aspekty zarządzania zwrotami gwarancyjnymi począwszy od wdrożenia, definiowania potrzebnych zasobów, wdrożenia procesu przeprowadzania analiz, doboru odpowiednich strategii związanych z opracowywaniem Technical Factor oraz No Trouble Found, a także jak skutecznych taktyk wpływających wymiernie na redukcję kosztów.
Szczegóły kursu
LPA szkolenie - produkcja silników samochodowych

LPA – Audyty Warstwowe

40 lekcji omawiających wszystkie aspekty audytów warstwowych począwszy od wdrożenia, definiowania poziomów audytorów, przeprowadzania audytów oraz definiowania niezgodności i raportowania. Dzięki szkoleniu poznasz korzyści płynące z przeprowadzania audytów warstwowych w organizacji, które przedstawia wieloletni praktyk i wdrożeniowiec aktywnie związany z branżą motoryzacyjną.
Szczegóły kursu
APQP kurs - produkcja samochodów

APQP – Zarządzanie projektem w branży motoryzacyjnej

Ponad 60 lekcji omawiających wymagania APQP zgodnie z IATF 16949: 2016 uwzględniające wszystkie aspekty zarządzania projektami w branży motoryzacyjnej. Dzięki szkoleniu poznasz korzyści płynące z zaawansowanego planowania jakości wyrobu wraz z wymaganymi fazami, technikami oraz narzędziami optymalizujących plan uruchomienia.
Szczegóły kursu
8D problem solving szkolenie online - element nadwozia

8D Problem Solving

Ponad 60 lekcji omawiających każdą sekcję 8D problem Solving. Poznaj sposób prawidłowego dokumentowania działań oraz budowania skutecznego zespołu. Praktyczne przykłady wraz z prezentacją technik opisu problemu (5W2H, Is / Is-Not) i analizy przyczyny źródłowej (Diagram Ishikawy, 5xDlaczego), przedstawione są przez wieloletniego eksperta aktywnie związanego z branżą motoryzacyjną.
Szczegóły kursu
IATF 16949 szkolenie online - Wymagania branży motoryzacyjnej

IATF 16949 – Wymagania branży motoryzacyjnej wraz z elementami normy ISO 9001:2015

Ponad 70 lekcji omawiających każde wymaganie branży motoryzacyjnej dla standardu IATF 16949 wraz z wyjaśnieniem określonych elementów normy ISO 9001:2015. Poznaj, jak w skuteczny sposób realizować i zarządzać wymaganiami wraz z praktycznymi przykładami i narzędziami.
Szczegóły kursu

Stellantis-FCA – Zarządzanie Specyficznymi Wymaganiami Klienta w odniesieniu do IATF

Ponad 50 lekcji omawiających każde Wymaganie Specyficzne Klienta Stellantis-FCA w odniesieniu do standardu IATF 16949:2016. Poznaj, jak w praktyczny sposób realizować CSR'y mające zastosowanie zarówno w fazie przedseryjnej jak i bieżącej produkcji oraz jak nimi zarządzać z uwzględnieniem narzędzi jakościowych klienta.
Szczegóły kursu